O eshopu

Tento internetový obchod nabízí zboží pro spartanské fanoušky. Primárně se zaměřujeme na prodej oblečení s vlastními originálními návrhy. Z výnosu esopu jsou podporovány fanouškovské aktivity, které zpestřují atmosféru na zápasech ACS. Zejména se jedná o choreografie v kotli, při výjezdech a kartonová chorea na protilehlé tribuně. Další oblastí podpory jsou například  fans turnaje a aktivity kolem webu spartaforever.cz Podrobnější  výčet je uveden v kategorii „Aktivity fans Sparty“.

Eshop Letenští volně navazuje na předchozí verzi Spartani.net. Nový Eshop přináší řadu užitečných funkcí,  které spartanským fanouškům pomohou k lepší orientaci a výběru  v nabídce. Ta je přehledně řazena do kategorií v levé části menu. Při nákupu si mohou zákazníci volit dva druhy předání zboží. 1. Dopravou na zvolenou adresu přes kurýra PPL. 2. Osobní vyzvednutí v Praze na Letné.

Kamennou pobočkou Eshopu je provozovna Stylsport v Praze na Letné. Zde je možné zakoupit většinu nabízených produktů. Otevírací doba je od pondělí do pátku v časech 9.30 až 17.30. Zároven je otevřeno před KAŽDÝM DOMÁCÍM ZÁPASEM ACS minimálně 3 hodiny před utkáním.

let ban

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.